LAIPNI LŪGTI INJOY DIGITĀLĀ AĢENTŪRĀ

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu zīmola atpazīstamības paaugstināšanai ar mērķi uzlabot pārdošanas apjomus.

Pateicoties plašajai pieredzei šajā jomā, mēs radām oriģinālas koncepcijas, kuras veiksmīgi ieviešam dzīvē, nodrošinot augstākās kvalitātes izpildi, optimālu budžeta līdzekļu sadali un klienta noteikto rezultātu sasniegšanu.

GRAFISKAIS DIZAINS

Izveidot produktam īsto tēlu, lai mērķauditorija to vizuāli uztvertu, ņemot vērā mediju kanāla specifiku un attēla izvietojumu – tā ir īpaša prasme, kurai nepieciešamas ne tikai noteiktas tehniskās iemaņas, radoša domāšana un laba gaume, bet arī noteiktas zināšanas mārketinga un NLP jomā.

WEB DIZAINS UN IZSTRĀDE

Mūsdienu pasaulē tīmekļa vietne nav tikai uzņēmuma vizītkarte, obligāts jebkura uzņēmēja resurss, bet dažkārt arī uzņēmējdarbības veikšanas veids. Tīmekļa vietnes nereti paredz iespēju pelnīt, pārdodot preces tiešsaistē. Tīmekļa plašumi ir informācijas pārpilni, un stilīga, saprotama un vienkārši lietojama tīmekļa vietne ir efektīvs mārketinga instruments, tā ļauj sniegt gala klientam nepieciešamo informāciju par produktu vai uzņēmumu.

MEDIJU PLĀNOŠANA

Optimāla plāna sagatavošana reklāmas izvietošanai plašsaziņas līdzekļos saskaņā ar mārketinga pētījumiem un mediju kanālu analīzi ir izšķirošs instruments, lai sasniegtu nospraustos mērķus – palielinātu pārdošanas apjomus un, attiecīgi, palielinātu arī uzņēmuma peļņu.

PASĀKUMU RĪKOŠANA

„Event management” ir viens no efektīvākajiem un nereti lētākajiem mārketinga instrumentiem, kas ļauj palielināt auditorijas lojalitāti zīmolam un veicināt noietu. Mūsu aģentūra rīko pasākumus, kuru mērķis ir produkta virzīšana tirgū, uzņēmuma atpazīstamības un pozitīva tēla uzturēšana. Radoša pieeja, pieredze un sadarbība ar labākajiem saistīto jomu speciālistiem ļauj mums izdomāt un īstenot oriģinālus un efektīvus dažāda mēroga un rakstura pasākumu scenārijus.

POLIGRĀFIJA

Mēs nodarbojamies ar jebkura tirāžas apjoma, formāta, konfigurācijas un sarežģītības pakāpes drukātās produkcijas ražošanu. Izpildot pasūtījumus pēc iespējas īsākā laikā un par saprātīgu cenu, kā arī nodrošinot klientiem pasūtītās produkcijas paraugus, mēs garantējam precīzu rezultātu.

Sociālo tiklu mārketings

Izvietojot reklāmu sociālajos tīklos, mēs ar sociālo tīklu platformu palīdzību savienojam jūsu produktu vai pakalpojumu ar tūkstošiem cilvēku. Sociālajos tīklos mēs augstas precizitātes metodes, kas ļauj noteikt klientam vēlamo mērķauditoriju un sasniegt to par pieņemamām izmaksām.

MŪSU PROJEKTI

DAŽAS NO MŪSU PĒDĒJIEM PROJEKTIEM

KLIENTI

    Sorry, no posts matched your criteria.